top of page

Я не знаю, де закінчуюсь я і починається світ навколо

30 х 30

акрил на полотні
2020

продана

Є певний стан, який Міхей Чіксентміхаї описав словом «Потік». Це стан, коли людина настільки захоплена тим, що вона робить, що вона не відчуває втоми, плину часу, не зважає на зовнішній світ.

І є ще один стан. Відчуття абсолютної довіри до світу. Так, ніби Вища Сила веде тебе крізь події життя, влаштовуючи все найкращим чином. Саме найкращим, навіть якщо спершу так не виглядає. Цей стан також дає відчуття злиття з навколишнім світом, людьми, тваринами, середовищами, простором. В цьому стані неможливо комусь чи чомусь нашкодити, бо все і є ти, а ти і є все.

На картині людина зображена контуром, що підкреслює оте відчуття легкості та необтяженості, яке приходить в описаних вище станах. Людина без страху та повільно падає в море, просто в його бурхливі хвилі, чітко знаючи, що їй нічого не загрожує. Бо ця людина і є море, і хвилі, і хмари, і повітря.

Картина виставлялась:

  • 17 – 18 жовтня 2020 – Вітрила пригод, VII туристичний фестиваль пісні, фото та кіно, учасник мистецької експозиції, Палац культури, Луцьк

  • 8 – 29 вересня 2020 – Всередині мене тече ріка, персональна виставка в рамках проекту Her (ex)position/ Її (екс)позиція, аукціонний дім Корнерс, Київ

  • 19 – 24 серпня 2020 – V Міжнародний фестиваль Параджанова, групова виставка, куратор і учасник, Супутник, Львів

bottom of page