top of page

Тонкі сни

персональна виставка

20 лютого – 13 березня 2020

PM Gallery, Львів

Живучи, людина мусить бути обережною і добре озброєною. Треба справно відбиватись від атак, швидко бігти, щоб встигнути, і сильно битись, щоб відвоювати собі шмат землі під сонцем. Тут немає місця для жалю до себе та слабкості – треба бути сильним і вижити.

Інша сторона людини в повсякденній боротьбі старанно маскується та приховується. Та сторона, яка залишилась з глибокого дитинства, та не перетворилась на рудимент. Сторона, яка перейшла вглиб, у інший вимір, у простір підсвідомого, за межу.

ЇЇ можна побачити, вдихнути, тільки обережно, щоб не сполохати. Її видно там, за межею реальності. Вона безумовно красива. Це вразливість.

Вразливість починається там, де не потрібна боротьба. Щоб змогти відкрити свою внутрішню вразливість, треба мати можливість це собі дозволити. Треба не боятись. Треба щоб у цей момент ніхто не напав.

Щоб любити та виявляти ніжність, треба показати свою вразливість. Щоб інший відкрив тобі свою вразливість, показав її, треба торкатись до нього бережно, дбайливо.

Вразливість показує своє обличчя уві сні. Ми вразливі та справжні, коли спимо. Уві сні ми несвідомо тулимось один до одного, обіймаємо та ласкаємо.

bottom of page