top of page

The LOST festivals

щорічний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва

26 червня – 31 липня 2020

https://www.lacunafestivals.com/

The LOST festivals  - це щорічний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва, що локалізується на Канарських островах, Іспанія. Цього року у зв’язку із пандемією Covid-19 ми створили цифрову версію нашого фестивалю, яка представляє більше 450 робіт сучасного мистецтва з усього світу.

Темою фестивалю 2020 є "Lost" ("Втрачений"). Наша тема є особливо доречною та обґрунтованою, оскільки протягом останніх кількох місяців так багато людей втратили своїх близьких та відчуття нормальності, бо в результаті пандемії та карантину їхнє повсякденне життя зникло.

 

Ми пропонуємо можливі інтерпретації цієї теми: втрачені мови, втрачене і знайдене, втрачений багаж, втрачені діти, втрачені природні середовища - дика природа, океани, зникнення видів тварин, втрачене життя - війна, тероризм, небезпечні маршрути для нелегальної імміграції, географічно втрачене нормальне людське існування, пошук напрямків у життєвих виборах, втрачене ментальне здоров’я - депресія, тривожність, втрачені голоси, втрачені технології, втрачені традиції, втрачене безпосереднє спілкування, загубленість у кібер-просторі, політична розгубленість, переможці та переможені, втрачені архітектурні споруди, який уже не повернеш.

 

Ми визначили 12 основних наративів, які проглядаються в роботах: Втрачені Простори, Втрачені Середовища, Втрачені Реальності, Втрачені Ідентичності, Втрачений чи Залишений?, Втрачений Назавжди?, Втрачені Шляхи, Втрачені Історії, Втрачена Свобода, Втрачені Мрії та Бажання, Втрачені Моменти та Спогади, Втрачені Зв’язки.

ВТРАЧЕНІ МРІЇ ТА БАЖАННЯ - The Lost Festivals

У всіх нас є мрії. З часом реальне життя неминуче переважає, і багато наших мрій стають втраченими. Замість того, щоб подорожувати світом, ми знаходимо стабільну роботу і платимо оренду. Що сталось з молодою дівчиною, яка хотіла бути пожежницею, чи з молодим хлопцем, який мріяв стати лікарем? Ця галерея наповнена ностальгією та сентиментальністю за часами, які минули; за речами, які ніколи не трапились; за бажаннями, які трансформувались, змінились, і залишили нас; за мріями про краще, яскравіше майбутнє, які вицвіли в песимістичній реальності 21 століття.

ВТРАЧЕНІ РЕАЛЬНОСТІ - The Lost Festivals

Дивлячись новини 2020 та проживаючи глобальну пандемію, часто здається, що ми втратили відчуття реальності. Тут митці рефлексують про їхній досвід втрати реальності, протистояння психічним захворюванням, гендерну рівність, політичні мотиви та еру цифрової інформації – де ми маємо доступ до більшої кількості інформації, ніж ми коли небудь зможемо спожити, а також про постійну боротьбу за утримання реальностей, які у нас є.

bottom of page