top of page

New Wave Exhibition vol.3

фестиваль сучасного мистецтва

25 – 27 травня 2018

FESTrepublic

Львів

NWE – фестиваль креативних індустрій та платформа для реалізації ваших ідей, проектів та колаборацій. Гаслом заходу є "фестиваль сучасної молодої культури", а основною метою – презентація різних напрямів креативних індустрій.

NWE – це три дні вражень нового формату, подія, яка зібрала в одному місці величезну кількість представників креативного класу суспільства.

NWE – це поєднання трендів та андеграунду. Фестиваль без обмежень з акцентом на самовираження, свободу та творчість. Мистецтво у всьому, мистецтво скрізь!

В рамках події для відвідувачів функціонували: візуальна експозиція (інсталяції, живопис, графіка, скульптура, відео-арт, інтерактивні інсталяції, VR/AR мистецтво), три сцени електронної музики, а також відбувалися кінопокази, театральні вистави, лекції, воркшопи, перформанси, інтерактиви з доповненою та віртуальною реальностями.

Як ви бачите сучасне мистецтво? Якесь далеке та зовсім дивне? Насправді це лише свобода самовираження. Кожен бачить арт по-своєму. У цьому й мета. Мистецтво має безліч граней і завдання його – аби кожен зміг побачити себе у тій чи іншій роботі митця. Від картини – до цілого перформансу, від музичного твору – до світлового шоу.

bottom of page