top of page

Фемінізм Є...

групова виставка
15 серпня - 30 вересня 2020
Центр гендерної культури
Харків

Виставка «Фемінізм Є…» складається з декількох векторів, які досліджують феміністки. Ці вектори пов’язані з внутрішнім та зовнішнім, соціальним та культурним, тілесністю та сексуальністю.
Таким чином, ми пропонуємо об'єднати різні точки зору та скласти власну, шукаючи відповідь на запитання ЩО ТАКЕ ФЕМІНІЗМ?
Говорячи про фемінізм, ми починаємо з уявлень про те, якими можуть бути жіночі персонажі в різних міфах та легендах, досліджуємо та пропонуємо альтернативну думку, зміну типових для нашої культури уявлень, понять, ідеалів та стандартів. Ми маємо власний голос та підтримуємо різноманіття поглядів. Ми не сперечаємося, а пропонуємо зануритися у альтернативну реальність та по-новому осмислити сьогодення.
Наша мандрівка починається з перевтілення класичних чоловічих образів - воїна та героя та пошуку/збору себе як частини колажу, відповідаючи на запитання: а що в мені є від жінки? А що пропонує домінуючий культурний дискурс?
Ставлячи ці запитання, ми говоримо про рівність та підтримку, маніфестуючи це в публічних акціях, перформансах. Ми згадуємо, чим займались наші бабусі та чим можемо займатись ми, у ХХІ столітті, завдяки феміністичному руху суфражисток та феміністок.
Рухаючись від осмислення сорому та дитячих травм, ми приходимо до прийняття власної ідентичності та сексуальності як вільної та незалежної, адже ФЕМІНІЗМ Є… СВОБОДА.

bottom of page