top of page

Тонкі сни

персональний проєкт
20 лютого - 13 березня 2020
PM Gallery
Львів

Живучи, людина мусить бути обережною і добре озброєною. Треба справно відбиватись від атак, швидко бігти, щоб встигнути, і сильно битись, щоб відвоювати собі шмат землі під сонцем. Тут немає місця для жалю до себе та слабкості - треба бути сильним і вижити.
Інша сторона людини в повсякденній боротьбі старанно маскується та приховується. Та сторона, яка залишилась з глибокого дитинства, та не перетворилась на рудимент. Сторона, яка перейшла вглиб, у інший вимір, у простір підсвідомого, за межу.
ЇЇ можна побачити, вдихнути, тільки обережно, щоб не сполохати. Її видно там, за межею реальності. Вона безумовно красива. Це вразливість.
Вразливість починається там, де не потрібна боротьба. Щоб змогти відкрити свою внутрішню вразливість, треба мати можливість це собі дозволити. Треба не боятись. Треба щоб у цей момент ніхто не напав.
Щоб любити та виявляти ніжність, треба показати свою вразливість. Щоб інший відкрив тобі свою вразливість, показав її, треба торкатись до нього бережно, дбайливо.
Вразливість показує своє обличчя уві сні. Ми вразливі та справжні, коли спимо. Уві сні ми несвідомо тулимось один до одного, обіймаємо та ласкаємо.
Мої картини-сновидіння ведуть досередини, у підсвідомість, до ядра. В пошуках самого себе глядач подорожує крізь уявний світ, казкові ліси, наповнені символічними образами і архетипічними символами, населені дивними істотами, кожна з яких слугує дороговказом до пункту призначення –серця. Моєю метою є зробити людей щасливішими.
Мої картини показують безкінечність видимих і невидимих зв’язків у цьому світі через загадкові сюжети з метафізичним змістом. Як провідник між світами, я змішую реальність і магію в медитативну форму мого мольфарства. Простий аскетизм плоских поверхонь, завершеність і переконливість композицій, цілісна статика, графічне кодування глибокого змісту у схематичні образи, порядок і ритм картин фокусують увагу глядача на тому, що вглибині.

bottom of page