top of page

Рівні сенсів

мультимедійна групова виставка
9 грудня 2022 - 9 січня 2023
Panel magazine
Kasnter
Будапешт, Угорщина

Новий мистецький проект та мультимедійна виставка від Літературного об'єднання Panel та Panel magazine.
З моменту повномасштабного російського вторгнення в Україну багато художників пройшли через численні випробування, щоб продовжувати свою роботу. Вони продемонстрували величезну відданість своєму покликанню.
Проект "Рівні сенсів" має на меті підтримати художників, які постраждали від російської війни в Україні, і надати їм платформу та аудиторію.
З мистецької точки зору, "Рівні сенсів" - це спроба відрефлексувати поточний момент, а також дати глядачам можливість зазирнути в емоції, особисті переживання та думки художників.
"Рівні сенсів" - це поєднання "традиційного" візуального мистецтва та сучасних інноваційних технологій, таких як доповнена реальність (AR). Усі роботи, представлені на стінах майданчика, якими б цінними та солідними вони не були, матимуть AR-компонент: інтерактивні візуальні ефекти, аудіо, текст або фільм. Ми обрали доповнену реальність, оскільки вона є прагматичним і логістичним рішенням для багатьох викликів, з якими стикаються автори, що прагнуть розкрити теми виставки.
Ми віримо, що "множинні реальності", як і наш крихкий світ, можуть бути ефективно досліджені за допомогою доповненої реальності. Щоб насолодитися AR-компонентом виставки, глядачам необхідно мати телефон зі встановленим мобільним додатком Instagram.

bottom of page