top of page

Нескорена Україна

всеукраїнський культурно-мистецький проєкт від Національної спілки художників України
23 червня - 17 липня 2022
виставкові зали Центрального будинку художника
Київ

Всеукраїнський мистецький проект «Нескорена Україна» проводиться Національною спілкою художників України за сприяння Міністерства оборони України. Мета цієї масштабної виставки показати здобутки наших митців, які в нелегкий для усієї країни час продовжують творчо відображати сьогодення України, та увіковічнити героїчний подвиг ЗСУ.
Експозиція об’єднала майже 300 художніх творів, більшість з яких втілюють авторські переживання, пов’язані з війною. Тут і філософські роздуми, і глибокий символізм, і творча констатація воєнних подій, свідками та учасниками яких ми стали.
Окремим проектом у рамках цієї виставки є «Маріуполь – душа України». Жахливі наслідки російської агресії зафіксовані в полотнах маріупольських митців та авторів з інших міст України. В експозиції поєднались твори, де відображене квітуче життя Маріуполя, та страшні епізоди російського вторгнення.
Сподіваємось, що ця виставка стане важливим емоційним і мистецьким етапом в творчих пошуках кожного художника і допоможе небайдужим глядачам ще раз замислитись про героїчні подвиги наших військових у битвах з російськими окупантами і вселятиме віру в неминучу перемогу України.

bottom of page