top of page

AirGogolFest

фестиваль сучасного мистецтва

18 – 20 жовтня 2019

завод Кристал, Вінниця

Сучасне мистецтво – це те, що дозволяє перезбирати себе як особистість, поглянути на себе та світ навколо під незнайомим досі кутом, відкрити в собі нові "кімнатки". Сучасне мистецтво – це про те, хто ми та коли живемо. Це можливість оновлювати прошивку власного "я".

AIR ГОГОЛЬFEST 2019 – це про Вінницю як активного гравця на культурній мапі країни та всього світу. Про Вінницю, яка через мистецтво здобуває собі нове "повітря", нові змісти для повсякденного життя.

AIR ГОГОЛЬFEST 2019 відбувся завдяки участі та підтримці Вінницької міської ради, Фонду громади "Подільська громада", Українського культурного фонду та Громадської організації "Мистецьке об'єднання Plai".

Фестиваль відбувається у рамках проекту GogolFest Inoculation, метою якого є згуртувати міста в Україні за допомогою мистецтва та здійснити мрію про "нову Україну".

Мета проведення фестивалю: підтвердження статусу Вінниці як одного із культурних центрів України, розвиток та поширення власної айдентики міста, українські й міжнародні мистецькі колаборації та створення нового конкурентного українського продукту.

AIR ГОГОЛЬFEST включає театральну, перформативну, музичну, візуальну, освітню, дитячу та нічну програми.

Я взяла участь у візуальній частині фестивалю AIR ГОГОЛЬFEST, заповнивши величезний ангар заводу Кристал колекцією із 24 своїх робіт.

bottom of page